Błysk tajemnicy zamknięty w kryształach, kamieniach i formach biżuterii YVON, pozwala podkreślić kobiecy urok podczas eleganckich wyjść i formalnych sytuacji. Dzięki niej będziesz mogła zerwać z rutyną. Ta biżuteria poprawia humor, budzi kreatywność i przynosi uśmiech kobietom.

Polska marka YVON pomaga eleganckim kobietom uzupełnić własne modowe stylizacje o ciekawe dodatki i wyszukaną biżuterię. Biżuterię wyróżnia wyrafinowana forma, kunsztowne wykonanie i szlachetne materiały. Projektantów inspiruje nas ruch i dynamika form. Od geometrycznego minimalizmu, przez inspiracje naturą, aż do barokowego nadmiaru, po którym przyjemnie jest powrócić znowu do ascetycznej elegancji. Z tak różnych tonów są komponowane harmonijne stylizacje.

Nowa kolekcja Yvon stworzona została z myślą o kobietach w każdym wieku, które śledzą aktualne trendy. To wyjątkowa kolekcja na wiosnę i lato. Pierwsza jej część to 23 wzory naszyjników, bransolet i kolczyków wykonanych z metalu pokrytego powłoką antyalergiczną, w kolorach srebra i złota. Aby uzyskać modne, kolorystyczne efekty wykorzystano żywicę perłową, szkło fasetowane i wysokiej jakości emalię: w odcieniach czerwieni, morskiej zieleni, fuksji, opalizującego granatu pudrowego różu, czerni. Naszyjniki występują w dwóch długościach ok. 42 cm i ok. 72 cm, dodatkowo 4 wzory posiadają klipsy oraz pierścionki na gumce.

Drugą część kolekcji stanowi 30 różnych koralikowych bransoletek, wykonanych z masy plastycznej, z wplecionymi kamieniami półszlachetnymi – agatem i jaspisem oraz elementami drewna i szkła fasetowanego. Charmsy wykonano z metalu antyalergicznego. Koraliki i elementy dekoracyjne zebrane zostały gumkami, a więc ładnie układają się na nadgarstku. Ich kolorystyka jest bardzo różnorodna: odcienie popielatego, beżu, brązu, czerni, granatu, bieli i pudrowego różu, niebieskiego, srebra i złota. W tej kolekcji każda kobieta znajdzie coś dla siebie, czy to na co dzień, czy na wieczorne wyjścia. Dzięki naszej biżuterii każda kobieta będzie czuć się wyjątkowo.

Sklep – poznaj nową kolekcję marki >>

Filozofia marki YVON jest oparta na trzech prostych zasadach:

  1. Design i trendy
    Twórcze wyrażanie własnej osobowości towarzyszy  designerom, ale także klientkom. Nie każda z nas ma możliwość projektowania, ale każda z nas chciałby tworzyć. Krótkie serie i limitowane kolekcje, to gwarancja unikalności.  Geometryczne i organiczne formy w dynamicznym tańcu przeciwieństw, a do tego perfekcyjne wykonanie i nieskazitelna jakość materiałów.
  2. Różnorodność
    Wiele modeli na wiele okazji. Znajdziesz propozycję na każdą część dnia i na każdy dzień tygodnia. Stwórz paletę dodatków dopasowaną do twoich nastrojów i emocji, aby wyrazić w pełni siebie. Wybieraj z bogatej kolekcji najnowszych modeli biżuterii, dobieraj i twórz własny styl w oparciu o tysiące elementów. Kontrast czy harmonia – wszystko zależy tylko od Ciebie. W każdym miesiącu jest tworzonych kilkadziesiąt nowych wzorów.
  3. Zdrowie
    Marka wraz z klientkami poszukuje czegoś więcej niż tylko elegancji. Szuka harmonii ukrytej nie tylko w stylu, ale w całym życiu. Dlatego tak ważna jest dla nas natura, zdrowe piękne ciało i zbalansowany rozwój. Marka dba o to dobierając kolekcje i materiały pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne i zdrowie. Biżuteria YVON® powstaje z naturalnej skóry, ceramiki, muszli mięczaków niechronionych, macicy perłowej oraz kolorowego kryształowego szkła. Co ciekawe, wykorzystywane są prozdrowotne właściwości miedzi i stosowane są wyłącznie antyalergiczne metale. Marka współpracuje z partnerami biznesowymi, którzy stosują te same standardy społecznej odpowiedzialności.