Przedsiębiorcy z różnych części świata odwiedzą Poznań w dniach od 27 lutego do 1 marca, aby zamówić najnowsze kolekcje do swoich sklepów. W ramach Targów Mody Poznań trendy na sezon wiosna-lato 2017 i jesień-zima 2017/2018 zaprezentuje blisko pół tysiąca firm i marek – w tym producenci wyróżnieni znakiem Polska Moda!

Targi Mody w Poznaniu są największym w Polsce wydarzeniem skierowanych do właścicieli i managerów sklepów z branży fashion. To właśnie tam zapada decyzja jaki asortyment pojawi się na rynku. Premiery wzorów czekają tam na opinię klientów, którzy jeszcze mogą zmienić ich ostateczny kształt. Tysiące modeli odzieży, obuwia, dodatków i biżuterii z kilkunastu krajów wypełnią pięć pawilonów wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obok znanych marek będzie można znaleźć mniejsze, lecz prężnie rozwijające się firmy oraz stoiska młodych projektantów (strefa BezliQ).

Dużą część ekspozycji tworzą rodzime marki. Kolekcje producentów należących do programu Polska Moda zobaczymy na stoiskach oraz wybiegu podczas uroczystej Gali Polskiej Mody. Program Targów Mody Poznań zakłada codzienne pokazy nowych oraz szkolenia skierowane do specjalistów z branży fashion.

Prowadzisz sklep stacjonarny lub internetowy? Jesteś studentem projektowania ubioru? A może zajmujesz się marketingiem marki odzieżowej lub sklepu? Jeżeli tak, to czeka na Ciebie »bezpłatny bilet« na wydarzenie!