W dniach 5-7 września niemal 500 firm i marek z różnych stron świata pokaże w Poznaniu trendy na sezon jesień-zima 2017/2018 oraz wiosna-lato 2018. Wydarzenie odwiedzają właściciele sklepów zainteresowani zamówieniem najnowszych kolekcji.

Przed nami największe wydarzenie modowe w Polsce organizowane dla przedsiębiorców. Na Targi Mody Poznań dwa razy w roku przyjeżdżają handlowcy z kilkunastu państw, aby wybrać najlepszą ofertę do swoich sklepów. We wrześniu 4 hale MTP zostaną wypełnione tysiącem nowości odzieżowych, obuwniczych i galanteryjnych.

Różnorodność prezentowanych na targach marek gwarantuje znalezienie odpowiedniego towaru zarówno przez większe sieci, niewielkie sklepy multibrandowe, jak i designerskie showroomy. Coraz częstszymi gośćmi targów są również właściciele sklepów internetowych, którzy szukają niszowych produktów.

Jak wynika z badań przeprowadzonych podczas targów, polscy producenci cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony rodzimych sklepów, jak i zagranicznych przedsiębiorców. Powodem wyboru polskich marek jest najczęściej wysoka jakość za niewygórowaną cenę. Trend na polskie marki podsyca również większa świadomość konsumentów i wspieranie ruchu fair trade.

Na wydarzeniu pojawi się większość firm wyróżnionych znakiem Polska Moda. Część ich kolekcji będzie można zobaczyć na ekskluzywnym pokazie zorganizowanym pierwszego dnia targów.

Już teraz można pobrać bezpłatne zaproszenie online na Targi Mody Poznań za pośrednictwem platformy mtp24.pl. Odwiedzając wydarzenie nie można przegapić szkoleń marketingowych. Są to spotkania skierowane do branży mody, dostosowane do charakteru polskiego rynku i możliwości finansowych średnich przedsiębiorstw.

Szczegóły: www.targimodypoznan.pl