Wszystko zaczęło się od kilku maszyn kupionych od upadających łowickich zakładów. Dziś firma Steven to znany i ceniony producent skarpet. Zatrudnia 150 osób, a swoje produkty wysyła do ponad dwudziestu krajów świata.

– Początki wspominam z rozrzewnieniem, ale i pokorą – mówi Marek Bryła, właściciel marki Steven.

– Uczyliśmy się na błędach, a każdy sukces powodował w nas chęć jeszcze większego i szybszego rozwoju. Za chęcią i planami szła jednak ciężka praca całego zespołu.

– Jednym z największych plusów firmy rodzinnej jest to, że pracuje się w otoczeniu ludzi, którym się ufa – twierdzi Marek Bryła.

Jego zdaniem właśnie zaufanie: do współpracowników, kontrahentów i otoczenia, to jeden z filarów sukcesu marki Steven. Drugim, nie mniej ważnym, jest jakość.

– Do produkcji naszych skarpet wykorzystujemy najlepsze gatunkowo surowce i najnowsze technologie. Niezwykle istotny jest także design, wzornictwo i najnowsze trendy, które uważnie śledzimy uczestnicząc w najważniejszych światowych targach, wystawach i pokazach – tłumaczy twórca i właściciel marki Steven.

W ofercie firmy znajdują się m.in. eleganckie skarpety wizytowe, klasyczne, sportowe, zdrowotne, a także getry, stopki, zakolanówki, podkolanówki oraz rajstopy. Marka, oprócz kolekcji damskich, męskich i dziecięcych, tworzy także kolekcje tematyczne. Jedną z nich jest niezwykle kolorowa i popularna kolekcja FOLK inspirowana polskim folklorem, szczególnie historią i kulturą łowicką.

– Mamy 25 lat doświadczenia i proces technologiczny opanowany do perfekcji. Ale to nie znaczy, że nie widzimy przed sobą wyzwań – mówi Marek Bryła.

– Wręcz przeciwnie, stawiamy sobie bardzo ambitne cele, które mają wznieść markę Steven na kolejny, jeszcze wyższy poziom. Jednak tym, co nas wyróżnia, zawsze pozostanie jakość i zadowolenie naszych klientów.