Polub nas na Facebooku!

konkursy / rabaty / nowości

 

Projekt Polska Moda pomaga klientom w znalezieniu wysokiej jakości produktów stworzonych w 100% w Polsce. W nowej kampanii programu wystąpili tancerze You Can Dance – Julia Adamczyk oraz Bartosz Wójcik, którzy w swojej choreografii udowadniają, że konstrukcja oraz jakość materiałów ubrań i dodatków, noszonych przez nas na co dzień, mają olbrzymi wpływ na wygodę.

Hasło przewodnie kampanii „Znajdź swoją Miłość!” zachęca do poszukiwań najlepszego dla siebie kroju, marki, której idea jest zgodna z naszymi przekonaniami czy w końcu modelu, od którego nie będziemy oderwać wzroku, nie zawiedzie nas i będzie nam długo towarzyszył. Tak jak w prawdziwej miłości!

– Film promuje ideę „wybieram polskie”, pokazuje doskonałe konstrukcje, ale też różnorodność stylistyczną rodzimych producentów. W spocie pojawiają się stylizacje codzienne, koktajlowe, w stylu swobodnej elegancji i stroje wieczorowe. Chcieliśmy pokazać tym samym pełen przekrój firm, które zostały wyróżnione znakiem Polska Moda. – wyjaśnia Edyta Bonin-Kanikowska, Koordynator projektu.

W filmie można zobaczyć nowe kolekcje marek: L’Ame de Femme, Dorota GoldpointVizard, Gioiello, Carl Verssen, mapepina, Kastor, Lanieri Fashion, Sempre. Spot został nagrany w loftowych halach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Za realizację odpowiada Poznańska Wytwórnia Filmowa.

Realizacja: Poznańska Wytwórnia Filmowa, reżyser:Kuba Lorenc, producent: Anita Trzyna, make-up i fryzury: Magda Banachowicz, stylizacja: Joanna Kuchta, zdjęcia backstage: Jakub Wittchen