Błysk tajemnicy zamknięty w kryształach, kamieniach i formach biżuterii YVON, pozwala podkreślić kobiecy urok podczas eleganckich wyjść i formalnych sytuacji. Dzięki niej będziesz mogła zerwać z rutyną. Ta biżuteria poprawia humor, budzi kreatywność i przynosi uśmiech kobietom.

Polska marka YVON pomaga eleganckim kobietom uzupełnić własne modowe stylizacje o ciekawe dodatki i wyszukaną biżuterię. Biżuterię wyróżnia wyrafinowana forma, kunsztowne wykonanie i szlachetne materiały. Projektantów inspiruje nas ruch i dynamika form. Od geometrycznego minimalizmu, przez inspiracje naturą, aż do barokowego nadmiaru, po którym przyjemnie jest powrócić znowu do ascetycznej elegancji. Z tak różnych tonów są komponowane harmonijne stylizacje.

Nowa kolekcja Yvon stworzona została z myślą o kobietach w każdym wieku, które śledzą aktualne trendy. To wyjątkowa kolekcja na wiosnę i lato. Pierwsza jej część to 23 wzory naszyjników, bransolet i kolczyków wykonanych z metalu pokrytego powłoką antyalergiczną, w kolorach srebra i złota. Aby uzyskać modne, kolorystyczne efekty wykorzystano żywicę perłową, szkło fasetowane i wysokiej jakości emalię: w odcieniach czerwieni, morskiej zieleni, fuksji, opalizującego granatu pudrowego różu, czerni. Naszyjniki występują w dwóch długościach ok. 42 cm i ok. 72 cm, dodatkowo 4 wzory posiadają klipsy oraz pierścionki na gumce.

Drugą część kolekcji stanowi 30 różnych koralikowych bransoletek, wykonanych z masy plastycznej, z wplecionymi kamieniami półszlachetnymi – agatem i jaspisem oraz elementami drewna i szkła fasetowanego. Charmsy wykonano z metalu antyalergicznego. Koraliki i elementy dekoracyjne zebrane zostały gumkami, a więc ładnie układają się na nadgarstku. Ich kolorystyka jest bardzo różnorodna: odcienie popielatego, beżu, brązu, czerni, granatu, bieli i pudrowego różu, niebieskiego, srebra i złota. W tej kolekcji każda kobieta znajdzie coś dla siebie, czy to na co dzień, czy na wieczorne wyjścia. Dzięki naszej biżuterii każda kobieta będzie czuć się wyjątkowo.

Filozofia marki YVON jest oparta na trzech prostych zasadach:

  1. Design i trendy
    Twórcze wyrażanie własnej osobowości towarzyszy  designerom, ale także klientkom. Nie każda z nas ma możliwość projektowania, ale każda z nas chciałby tworzyć. Krótkie serie i limitowane kolekcje, to gwarancja unikalności.  Geometryczne i organiczne formy w dynamicznym tańcu przeciwieństw, a do tego perfekcyjne wykonanie i nieskazitelna jakość materiałów.
  2. Różnorodność
    Wiele modeli na wiele okazji. Znajdziesz propozycję na każdą część dnia i na każdy dzień tygodnia. Stwórz paletę dodatków dopasowaną do twoich nastrojów i emocji, aby wyrazić w pełni siebie. Wybieraj z bogatej kolekcji najnowszych modeli biżuterii, dobieraj i twórz własny styl w oparciu o tysiące elementów. Kontrast czy harmonia – wszystko zależy tylko od Ciebie. W każdym miesiącu jest tworzonych kilkadziesiąt nowych wzorów.
  3. Zdrowie
    Marka wraz z klientkami poszukuje czegoś więcej niż tylko elegancji. Szuka harmonii ukrytej nie tylko w stylu, ale w całym życiu. Dlatego tak ważna jest dla nas natura, zdrowe piękne ciało i zbalansowany rozwój. Marka dba o to dobierając kolekcje i materiały pod kątem ich wpływu na środowisko naturalne i zdrowie. Biżuteria YVON® powstaje z naturalnej skóry, ceramiki, muszli mięczaków niechronionych, macicy perłowej oraz kolorowego kryształowego szkła. Co ciekawe, wykorzystywane są prozdrowotne właściwości miedzi i stosowane są wyłącznie antyalergiczne metale. Marka współpracuje z partnerami biznesowymi, którzy stosują te same standardy społecznej odpowiedzialności.